Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Święto pań w Jamielniku

2013-03-11 09:04:25 (ost. akt: 2013-03-11 11:47:05)
Barbara Grzywacz opowiedziała o działaniach stowarzyszenia

Barbara Grzywacz opowiedziała o działaniach stowarzyszenia

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Koło Gospodyń Wiejskich w Jamielniku zaprosiło panie w dniu ich święta do wspólnego spędzenia wieczoru.

Każda dama otrzymała upominek po wejściu do świetlicy wiejskiej, a okolicznościowy występ dali uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku.

Na początku wszystkich gości gorąco powitały Teresa Schramke, przewodnicząca miejscowego KGW i Barbara Grzywacz, prezes Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Wsi Jamielnik

Nie obyło się bez tradycyjnych życzeń dla zebranych gości płci żeńskiej. Z zaproszenia pań z KGW skorzystali wójt Tomasz Waruszewski oraz Andrzej Korecki z wydziału kultury w nowomiejskim starostwie. Paniom towarzyszyli także ks. proboszcz Marek Wróblewski i przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ważnym punktem były także podziękowania skierowane do wójta, przedstawiciela starostwa i Jolanty Szulc za wstawiennictwo w sprawie przywrócenia połączeń pociągów, za którymi postulowali mieszkańcy Jamielnika.

Następnie Barbara Grzywacz opowiedziała o działalności Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Wsi Jamielnik ilustrując swe słowa prezentacją wyświetlaną na ekranie. Niektóre opowiadane sytuacje nastrajały sentymentalnie, inne wywoływały salwy śmiechu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że stowarzyszenie nie odpoczywa i szykuje już kolejne działania.

Pyszny poczęstunek, klimat, nastrój — to wszystko było dziełem pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Wystrój sali na tę okazję przygotowała Elżbieta Olszta, która pomogła paniom z KGW.

W pierwszej wersji artykułu ukazała się informacja, że spotkanie zorganizowało stowarzyszenie. Za pomyłkę przepraszamy i prostujemy, iż uroczystość przygotowały panie z KGW, przy współpracy ze stowarzyszeniem. kajoo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Marianna #1020127 | 178.42.*.* 12 mar 2013 14:56

  Ciekawe czy szanownemu p. Wójtowi ktoś wręczył kwiaty z okazji dnia kobiet ? :)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Mała Mi #1018460 | 89.229.*.* 11 mar 2013 09:56

  Kocham nowomiejską stronę. Serio. W sobotę spalił się samochód w Ostrowitem, był pożar w Marzęcicach. A Wy piszecie o czym? Caaaaały Boży weekend o Dniu Kobiet. Brawo.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages