Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Festynowa niedziela w Gwiździnach

2014-06-09 20:00:42 (ost. akt: 2014-06-09 20:03:15)
Podczas rodzinnych potyczek

Podczas rodzinnych potyczek

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W ramach Dni Rodziny, które w tym roku przebiegają pod hasłem "Rodzina fundamentem życia społecznego", na terenie przyszkolnym w Gwiździnach odbył się festyn.

Na imprezę zaprosiła Rada Sołecka wsi Gwiździny oraz miejscowa szkoła. Zebranych w niedzielne popołudnie przywitali Hanna Błaszkowska, dyrektorka placówki oświatowej oraz sołtys Ireneusz Dąbrowski. Potem przyszedł już czas na wspólną, plenerową zabawę. Na festynowej scenie wystąpili uczniowie i przedszkolaki. Był bieg rodzinny oraz gry i zabawy sportowe. Nie zabrakło rodzinnych potyczek. Chętni mogli pojeździć bryczką, pomalować sobie twarz, zjeść kiełbaskę z grilla i skorzystać z kawiarenki. Zorganizowano też kiermasz książek. Główną nagrodą w "Loterii szczęścia" był rower ufundowany przez miejscową dyskotekę. Jego właścicielem został Mateusz Smyka. 
Spotkanie dofinansował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanowie.Grażyna JonowskaPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages