Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Klub Seniora zorganizował Noc Świętojańską trzeci raz

2014-06-26 11:19:03 (ost. akt: 2014-06-26 12:07:40)
Był i konkurs na rozpoznawanie ziół

Był i konkurs na rozpoznawanie ziół

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Stowarzyszenie Klub Seniora w Mszanowie, przy pomocy Gminnego Centrum Kultury i dotacji ze Starostwa Powiatowego, zorganizował Noc Świętojańską w Krainie Brata Jana.W programie spotkania był konkurs na najpiękniejszy wianek, który wygrało Koło Gospodyń Wiejskich w Chroślu. Drugą i trzecią lokatę przyznano kolejno KGW w Bratianie i Sylwii Chmielińskiej.

Był też konkurs przysłów o św. Janie, który zwyciężyła Jadwiga Marcfeld, drugie i trzecie miejsce zdobyli Benedykt Golder i Janina Kwiatkowska. Tradycją jest konkurencja, podczas której należy rozpoznać jak najwięcej ziół. Tę wygrała Teresa Kułakowska, która rozpoznała aż 37 roślin. Za nią znalazły się Joanna Kwiatkowska i Sabina Patalon.

Był i turniej łuczniczy, który poprowadził Komtur XXVI Chorągwii Zamku Bratian — Mirosław Leśniewski.Na zakończenie imprezy wszyscy udali się do centrum wsi nad Wel, by puścić wianki.


Na boisku Orlik obok Krainy odbywał się Nocny Turniej Piłki Nożnej. Pierwsze miejsce zajęli "Piękni i Bogaci", drugie "We don't play", trzecie "Królewscy", a czwarte "Oldboy-s Świniarc". Najlepszym strzelcem został Sylwester Bukowski, najlepszym zawodnikiem turnieju był Tomasz Kasprowicz, a bramkarzem Krzysztof Tomaszewski.

 kajoo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages