Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Dzień dla seniorów z Tylic i Pacółtowa

2014-11-22 10:00:00 (ost. akt: 2014-11-21 13:48:13)
Występy uczniów

Występy uczniów

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

Dzień Seniora w Tylicach ma już ponad trzydziestoletnią tradycję, którą przejęła Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka.

14 listopada 2014 roku zaproszono do sali wiejskiej najstarszych mieszkańców miejscowości oraz Seniorów rodzin naszych uczniów z Pacółtowa.

Życzenia zdrowia, długich lat życia oraz zadowolenia przekazali goście spotkania: Wójt Gminy Nowe Miasto Lub. Tomasz Waruszewski, radny powiatowy Jan Czapliński, radny naszej wsi Józef Szczepański, sołtys wsi Ewa Makowska.

Uczniowie pod kierunkiem pana Roberta Wróblewskiego i pani Beaty Turulskiej przygotowali część artystyczną nawiązującą do Święta Niepodległości, w której znalazły się pieśni i piosenki patriotyczne i żołnierskie. Swoje umiejętności zaprezentowały również dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem pani Anny Klimek.

Jak zwykle u seniorów atmosfera była wspaniała. Specjalną atrakcją spotkania był koncert chóru Cantamus z Nowego Miasta Lub., w którym śpiewa mieszkaniec Tylic oraz nauczycielka miejscowej szkoły. Nasi Seniorzy znani są z tego, że lubią taniec i muzykę, więc dalszą część spotkania uświetniały piosenki w wykonaniu miejscowego zespołu Sami Swoi, przy których wszyscy doskonale się bawili.

SSP Tylice

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. wyatt earp #1568555 | 164.127.*.* 22 lis 2014 13:35

  Jak widać na dołączonych do artykułu zdjęciach, seniorzy pozostają w zgodzie z naturą i cenią wodę ognistą, której" Krystaliczna czystość i łagodny smak to dary Puszczy Białowieskiej ukryte w legendarnej Żubrówce". Platinum Filtration. + nieskażona natura tamtejszej puszczy czyni radosnymi życie tylickich i pacółtowskich seniorów. Tak trzymać:)))

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Magda #1568274 | 109.196.*.* 22 lis 2014 10:57

  najlepszy wójt to pan Waruszewski, mam nadzieję, że ponownie zostanie z nami

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages