Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Pół wieku są razem i docenił ich prezydent

2014-12-14 07:00:25 (ost. akt: 2014-12-13 13:49:41)
Wspólne zdjęcie uczestników jubileuszowego spotkania

Wspólne zdjęcie uczestników jubileuszowego spotkania

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Złote pary, czyli małżonkowie obchodzący 50-lecie pożycia małżeńskiego, gościły w mszanowskim urzędzie gminy. Gości przyjmował wójt Tomasz Waruszewski.

Tym razem w sali sesyjnej zasiadło do stołów 7 par małżeńskich z różnych miejscowości gminy Nowe Miasto Lubawskie. Spotkanie odbywało się przy słodkim poczęstunku i z lampką szampana za pomyślność jubilatów.

Jednak najbardziej podniosłym momentem było wręczenie odznaczeń „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, które na wniosek samorządu przyznał Prezydent RP.

Po toaście i podzieleniu gości jubileuszowym tortem, każda z par miała swój czas na kilka zdań, by opowiedzieć o sobie i swojej rodzinie oraz powspominać minione lata, które (jak podkreślano) przeleciały „jak z bicza strzelił”.

Z zaproszenia skorzystali: Maria i Henryk Gawełek z Chrośla, Irena i Jan Gorczyca z Gwiździn, Jadwiga i Paweł Jadanowscy oraz Teresa I Henryk Kucińscy z Radomna, Bogumiła i Zygmunt Karscy z Lekart, Wanda i Edmund Murawscy z Tylic, a także Krystyna wraz z Zenonem Olszta z Jamielnika.

Więcej o spotkaniu znajdzie się na łamach piątkowej „Gazety Nowomiejskiej”.
ul


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages