Wtorek, 18 września 2018. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Echa orkiestrowego grania w Bratianie

2015-01-21 07:00:00 (ost. akt: 2015-01-20 22:49:58)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie zebrano 4550 złotych. Kwota niewątpliwie jest imponująca...

"Nasi wolontariusze ostro pracowali już kilka dni wcześniej. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III za symboliczną opłatę obejrzeli seans filmowy. Tego samego dnia odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej. Dzięki ofiarności uczniów, którzy brali w nim udział zebraliśmy 510,21 zł!
W finałową niedzielę wolontariusze kwestowali przed kościołem oraz w szkole podczas imprezy. Dziękujemy za wszystkie datki! Od godziny 16-tej serce bratiańskiego finału biło w auli szkolnej. Przy poczęstunku – pysznych ciastach upieczonych przez wolontariuszy i ich mamy odbyła się licytacja gadżetów WOŚP oraz obrazków wykonanych przez naszych najmłodszych uczniów wraz z ciekawymi niespodziankami ufundowanymi przez sponsorów. Jedną z nich było podświetlane szklane serce, które rodzic naszego przedszkolaka wylicytował za 800 zł. Cóż to były za emocje! Z aukcji uzbieraliśmy 2200 złotych. Za prowadzenie imprezy dziękujemy Pawłowi Kirzeniewskiemu, który już po raz drugi grał z nami. Oczywiście nie zabrakło wrażeń artystycznych, których dostarczyli nam nasi najzdolniejsi uczniowie swoimi występami. Jak co roku był z nami Mariusz Orzeł, który zorganizował turniej scrabble. Z niezwykłą przyjemnością można było obserwować zarówno dobrą zabawę, jak i sportową zawziętość zawodników.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z dużym zaangażowaniem przyczynili się do organizacji tegorocznego Finału WOŚP. Dziękujemy rodzicom i mieszkańcom za ofiarność, sponsorom za wsparcie, wolontariuszom za wytrwałość i chęć bezinteresownej pomocy. Życzymy wszystkim tyle radości i pozytywnej energii na co dzień, ile otrzymaliśmy podczas realizacji tego przedsięwzięcia".


Monika Puchniarz i Anna KremskaPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages