Wtorek, 14 sierpnia 2018. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Sezon na bratiańskim Orliku rozpoczęty

2015-03-30 13:52:50 (ost. akt: 2015-03-30 13:57:05)

Autor zdjęcia: Daniel Zdanowski

W ostatnią niedzielę marca na bratiańskim Orliku odbył się I Turniej Piłki Nożnej o puchar Nowomiejskich Młodych Demokratów organizowany przez lokalne koło Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" oraz Stowarzyszenie "Kładka" z Lipinek.

Kilkanaście minut po godzinie 12 rozpoczęła się rywalizacja piłkarska na Orliku w Bratianie. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, które zagrały systemem "każdy z każdym". Mimo niesprzyjającej pogody nie zabrakło emocji.

Bezapelacyjnie puchar zdobyła drużyna MAX Marzęcice, która zanotowała 4 zwycięstwa i remis. Walka o pozostałe miejsca na podium toczyła się do ostatniego meczu. Mecz JurVentus - LZS Chrośle dostarczył wszystkim niebywałych emocji. Drużyna z Chrośla miała szansę na zajęcie drugiego miejsca i tym samym zepchnięcie na trzecie miejsce zespół KS Mroczno.

Ostatecznie jednak to piłkarze z Mroczna mogli cieszyć się z drugiego miejsca na podium, a LZS Chrośle musiało zadowolić się trzecim miejscem. Pozostałe miejsca zajęli kolejno: BRAT-POL Bratian, JurVentus oraz Gang Albanii. Najlepszym strzelcem, z dorobkiem 5 bramek, został Patryk Szwechowicz, a na bramkarza turnieju wybrano Brajana Kurowskiego. Obydwaj reprezentowali zespół MAX Marzęcice.

Sędziami zawodów byli Andrzej Błaszkowski oraz Kamil Urbański. Przedstawicielami Nowomiejskich Młodych Demokratów obecnymi na turnieju byli: Daniel Zdanowski, Joanna Zielińska oraz Aleksandra Błaszkowska. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i statuetki. Gratulujemy!
Polub nas na Facebooku:

Źródło: dz

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages