Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Turniej „Jestem Mistrzem” gościł w Jamielniku

2015-04-15 21:49:04 (ost. akt: 2015-04-15 21:59:34)
Turniej przeprowadzono na hali sportowej szkoły w Jamielniku

Turniej przeprowadzono na hali sportowej szkoły w Jamielniku

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku odbył się IV Powiatowy Turniej "Jestem Mistrzem!”, na temat wiedzy i umiejętności przydatnych w planowaniu kariery edukacyjno-zawodowej młodzieży.

W programie znalazło się szereg konkurencji. M.in. należało ułożyć własną choreografię i następnie ją zaprezentować, dorysować dalszą część rysunku, stworzyć z danych materiałów przedmiot gospodarstwa domowego. Była też konkurencja rozpoznawania popularnych postaci i zapisanie poprawnie ich imion oraz nazwisk — a wszystko to na czas.

Po kilkugodzinnych zmaganiach jury ogłosiło, że pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum w Mrocznie, natomiast drugie ekipa Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Trzecią lokatę wywalczył team z Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim.

Nagrodę specjalną dla najlepszych kibiców zdobyło Gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy w Bielicach. Wyróżniony też został Oskar Olszewski z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku za najciekawsze przebranie kominiarza.

Organizatorkami spotkania były Hanna M. Karczyńska Iwona Krajewska, powiatowe koordynatorki ds. doradztwa zawodowego w szkołach z ramienia Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście.Więcej o spotkaniu w Jamielniku znajdzie się na łamach piątkowej Gazety Nowomiejskiej.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages