Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Hołek na szutrach gminy Nowe Miasto

2015-06-11 23:20:10 (ost. akt: 2015-06-11 23:29:22)
Grupa młodzieży związanej z projektem "Mamy Głos" z Krzysztofem Hołowczycem

Grupa młodzieży związanej z projektem "Mamy Głos" z Krzysztofem Hołowczycem

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Kolejny raz Krzysztof Hołowczyc, rajdowy mistrz kierownicy pojawił się w nowomiejskich stronach. Tym razem w czwartek, na zabezpieczonej trasie, jeździł szutrowym odcinkiem drogi pomiędzy Mszanowem i Pacółtowem.

Dotychczas popularny Hołek trenował na trasach gminy Kurzętnik, teraz upodobał sobie gminę Nowe Miasto Lubawskie, bowiem jedna z najciekawszych szutrowych tras w powiecie nowomiejskim i nie tylko — znane kurzętnickie Dębno, zostało zaasfaltowane.

Podobnie jak podczas poprzednich wizyt, rajdowiec przewoził umówione osoby z wielu miast naszego kraju na fotelu pilota treningowego subaru. Z takiej okazji skorzystał również Tomasz Waruszewski, wójt nowomiejskiej gminy.

Poczynania rajdowca oglądała kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców, a wśród nich młodzi dziennikarze i fotograficy uczestniczący w projekcie „Mamy Głos” związanym z „Gazetą Nowomiejską”. Były autografy, wspólne zdjęcia i wzajemne uśmiechy, a sam mistrz rajdowych tras miał dla każdego czas na moment rozmowy.

Podobnie jak podczas poprzednich wizyt Hołka w powiecie nowomiejskim, koordynatorem pobytu był Robert Karczyński, kierowca sportowy z Nowego Miasta.
ulCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Tolek #1753456 | 164.126.*.* 13 cze 2015 11:37

  Koordynator a organizator, proszę czytać ze zrozumieniem. Dowiadywałem się kto zawiadomił GN o pobycie sławnego rajdowca na naszych terenach, był to właśnie pan Robert Karczyński. Automobilklub Nowomiejski słowem nie wspomniał GN o planowanych spotkaniach, treningach. Czas to zmienić i działać tak jak napisała ..TOSIA... Pozdrawiam niezadowolonych z własnej winy...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. TOSIA #1753267 | 77.87.*.* 12 cze 2015 23:15

  Z całym szacunkiem do Automobilklub takie sprawy uzgadnia się chyba z Panem Ulatowskim osobiście bądż telefonicznie a nie na forum takie rozwiązania prowadzą jedynie do konfliktów a co za tym idzie brak współpracy i brak takich przeżyć jakie miały miejsce u nas co było niezapomnianym wydarzeniem bynajmniej dla mnie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Zarząd Automobilklubu Nowomiejskiego #1753088 | 77.87.*.* 12 cze 2015 19:28

  Z całym szacunkiem do Roberta organizatorem treningu był Automobilklub Nowomiejski w porozumieniu z Robertem, do wiadomości gazety przy organizacji treningu pracuje bardzo wiele osób szczególne podziękowania należą się lokalnym władzom, służbom porządkowym i zabezpieczającym Wójt, Starosta, Burmistrz, Komenda Policji, Straż Pożarna, Automobilklub Nowomiejski, o których zwykle zapomina gazeta opracowując reportaże na temat treningu. Zarząd klubu planuje organizację treningów dla innych kierowców-warto o tym pamiętać robiąc reportaże i fotki na treningach Pozdrawiam Prezes

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages