Wtorek, 14 sierpnia 2018. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Dyskusja o twórczości Katarzyny Bereniki Miszczuk

2015-09-24 15:50:37 (ost. akt: 2015-09-25 13:06:26)
Odwiedziny Katarzyny Bereniki Miszczuk

Odwiedziny Katarzyny Bereniki Miszczuk

Autor zdjęcia: Archiwum biblioteki

Od dłuższego czasu, jak nigdy dotąd, członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki żyli spotkaniem z Katarzyną Bereniką Miszczuk.

Przygotowania nie były łatwe zwłaszcza dla Asi Moczydłowskiej, która zachwycona książkami pisarki postanowiła wykonać plakat do książki.

Ku zaskoczeniu wszystkich Monika Wyżlic - uczennica jamielnickiej szkoły w trakcie spotkania wykonała portret pisarki. Być może w przyszłości Monika zostanie autorką ilustracji do książek pisarki. Inna młodziutka miłośniczka literatury, która przybyła na spotkanie z Nowego Miasta, wykonała ilustrację do książki.

K.B. Miszczuk opowiedziała o sobie i swojej twórczości, m.in. powiedziała "Bardzo sobie cenię trzech pisarzy: J.K. Rowling - za jej niesamowitą wyobraźnię, Dean'a Koontz'a - za ilość książek, którą napisał oraz Meg Cabot - za jej powieści, które pokochałam jako nastolatka - to dzięki Cabot zaczęłam pisać używając narracji pierwszoosobowej. Kiedyś chciałabym im dorównać: mieć nieograniczoną wyobraźnię jak J.K. Rowling, być płodną jak Koontz i poczytną jak Cabot."

Uczestnicy spotkania podczas niekończącej się dyskusji zadawali wiele pytań nt. napisanych książek oraz twórczych planów pisarki. I to jest największy sukces pisarza!

Spotkanie odbyło się 19.09.2015 r. w Jamielnickiej Bibliotece Publicznej w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa dzięki wsparciu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie i Instytutowi Książki.

Elżbieta Olszta


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages