Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Jubileuszowe pary w Urzędzie Gminy w Mszanowie

2015-11-01 12:00:00 (ost. akt: 2015-10-31 14:04:46)
Pary odznaczane medalem za długoletnie pożycie małżeńskie

Pary odznaczane medalem za długoletnie pożycie małżeńskie

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Tomasz Waruszewski, wójt gminy Nowe Miasto Lubawskie gościł pary małżeńskie zamieszkałe w gminie, które spędziły ze sobą 50 i 60 lat życia.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie, decyzją prezydenta RP, przypiął dumnym małżonkom wójt gminy. 50 wspólnych lat spędzili razem:

Ewa i Franciszek Domżalscy z Jamielnika, Urszula i Roman Jakubowscy z Radomna, Wiesława i Edward Kamińscy z Chrośla, Gertruda i Jerzy Nowak z Lekart, Maria i Jan Ostrowscy ze Skarlia, Kazimiera i Roman Poniewierscy z Bratiana, Barbara i Stanisław Szramke z Chrośla, Maria i Tadeusz Urbańscy z Gwiździn oraz Helena i Stanisław Wasilów z Jamielnika.

Państwo Gabriela i Jan Kawieccy z Pacółtowa oraz Maria i Edward Urbańscy z Gwiździn gościć będą wójta w swoich miejscach zamieszkania ze względu na stan zdrowia.

Jubilaci, którzy świętują w tym roku diamentowe gody (60-lecie), również zostali zaproszeni na uroczystość do Urzędu Gminy:

Teresa i Bolesław Cieszyńscy z Bagna, Chrystyna i Kazimierz Lipscy z Bratiana, Urszula i Alojzy Makowscy z Chrośla, Agnieszka i Stanisław Pisarscy ze Skarlina oraz Krystyna i Jan Strzyżewscy z Nawry. Gratulacje w innym, wolnym terminie otrzymają także Jadwiga i Alfons Robaczewscy z Łąk Bratiańskich.

kajoo


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. w. earp #1849022 | 164.126.*.* 3 lis 2015 16:16

    Dostojni Jubilaci! Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages