Wtorek, 14 sierpnia 2018. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Ślubowanie uczniów pierwszych klas gimnazjum w Jamielniku

2015-11-26 12:00:00 (ost. akt: 2015-11-25 19:14:55)
Podczas ślubowania gimnazjalistów w Jamielniku

Podczas ślubowania gimnazjalistów w Jamielniku

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W dniu 10.11.2015 r. w Zespole Szkół im.Jana Pawła II w Jamielniku odbyła się, uświęcona wieloletnią tradycją, uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych gimnazjum połączona z obchodami Święta Niepodległości.

"My, uczniowie Gimnazjum w Jamielniku-ślubujemy zdobywać wytrwale wiedzę i umiejętności, dbać o godność ucznia i dobre imię szkoły, krzewić ideały dobra, piękna i sprawiedliwości,  darzyć szacunkiem nauczycieli i pracowników szkoły, przestrzegać zasad współżycia koleżeńskiego, nie zawieść pokladanych w nas nadziei...” — wraz z tymi podniosłymi słowami uczniowie klas pierwszych gimnazjum stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.

W tym szczególnym dniu uczniom towarzyszyli nauczyciele, rodzice oraz starsi koledzy. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Przewodniczący Rady Rodziców — pan Dariusz Łukaszewski. Akademię rozpoczął występ artystyczny przygotowany przez pierwszoklasistów z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W drugiej części uroczystości przyszedł czas na najważniejszy moment dla młodych gimnazjalistów — ślubowanie na sztandar szkoły.

Następnie uczniom klas pierwszych wręczono pamiątkowe dyplomy i znaczki. Nie zabrakło także życzeń skierowanych do pierwszoklasistów przyjętych w szeregi starszej braci uczniowskiej, które wygłosili: pani dyrektor Marzena Weisgerber, przewodniczący Rady Rodziców pan Dariusz Łukaszewski, a także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy w ramach upominku przekazali swoim młodszym kolegom niezwykle okazały tort.

Uroczystość zakończyły wychowawczynie klas pierwszych — pani Jolanta Fanzlau oraz pani Beata Hajduk, zapraszając wszystkich zebranych na poczęstunek przygotowany przez rodziców, którzy włączyli się w przebieg uroczystości. Pełni wrażeń pierwszoklasiści wzięli również udział w dyskotece połączonej ze słodkimi niespodziankami.
                                                                                   
Beata Hajduk ZS Jamielnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages