Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Trzy sztaby WOŚP w nowomiejskiej gminie

2016-01-05 16:52:11 (ost. akt: 2016-01-07 13:00:22)

Wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagrają trzy sztaby zarejestrowane w gminie Nowe Miasto Lubawskie — w Mszanowie, Radomnie i Jamielniku.

* Pod sztab w Gminnym Centrum Kultury w Mszanowie podlegają szkoły w Bratianie, Tylicach, Skarlinie i Gwiździnach.

— Szkoła w Bratianie gra już od 5 stycznia. We wtorek odbyło się wielkie pieczenie gofrów, w czwartek szkoła zaprosi na seans filmowy, a w piętek na zawody sportowe. W niedzielę placówka zaprasza na wielki finał: od godz. 16 w auli Zespołu Szkół czynna będzie kawiarenka. W programie także prezentacje artystyczne uczniów ZS oraz grup tanecznych Remmic Art University. Nie zabraknie także tradycyjnej aukcji przedmiotów WOŚP.

— Szkoła Podstawowa w Gwiździnach szykuje w piątek, 8 stycznia od godziny 16 licytacje, loterię i kawiarenkę w połączeniu z gwiazdką szkolną. W niedzielę, 10 stycznia, odbędzie się kwesta na terenie wsi.

— Społeczna Szkoła Podstawowa w Tylicach zaprasza w niedzielę, 10 stycznia, w godzinach 15:00 – 19:00 na wspólne kwestowanie i licytację w połączeniu z choinką noworoczną.

— Szkoła Podstawowa w Skarlinie rozpoczyna WOŚP w piątek, 8 stycznia kwestą na terenie szkoły, zaś w niedzielę, 10 stycznia zbiórka odbędzie się na terenie wsi.

* Sztab zarejestrowany jest również w szkole w Radomnie. Tu w czwartek odbędzie się szkolny bal karnawałowy dla uczniów z kawiarenką, w której organizację włączyła się Rada Rodziców. W niedzielę wolontariusze wyruszą z puszkami na ulice wsi i okolic.

* W Jamielniku również działa sztab. Mieszkańcy wsi kolejny rok z rzędu podczas finału zobaczą oddanych wolontariuszy kwestujących na ulicach wsi.

kajoo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages