Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Wójt Waruszewski podsumował rok 2015 w nowomiejskiej gminie

2016-01-16 20:42:16 (ost. akt: 2016-01-16 21:00:38)
Osoby wyróżnione Laurem Zasłużony dla Dobra Wspólnego w towarzystwie wójta Tomasza Waruszewskiego oraz wójta-seniora Romana Trąpczyńskiego

Osoby wyróżnione Laurem Zasłużony dla Dobra Wspólnego w towarzystwie wójta Tomasza Waruszewskiego oraz wójta-seniora Romana Trąpczyńskiego

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Do Mszanowa na toast noworoczny zaprosili Tomasz Waruszewski, wójt gminy Nowe Miasto Lubawskie oraz Zbigniew Wiśniewski, przewodniczący Rady Gminy.

Na spotkanie przybyło wielu zaproszonych gości. Wójt Tomasz Waruszewski podsumował miniony 2015 rok w nowomiejskiej gminie. W jego ocenie był to rok udany dla mieszkańców. Gospodarz gminy przypomniał wydarzenia społeczno-kulturalne i sportowe w gminie. Przy pomocy prezentacji multimedialnej wymienił inwestycje, które udało się zrealizować w minionym roku, w tym drogowe. Największą z nich była modernizacja drogi Skarlin – Podlaszewo.
Statuetki otrzymały osoby i organizacje, które szczególnie wyróżniły się w 2015 roku. Laur Zasłużony dla Dobra Wspólnego przyznano: Beacie Hajduk — nauczycielce ze szkoły w Jamielniku, Elżbiecie Olszta — bibliotekarce z Jamielnika, Dragonom z Bratiana oraz Ochotniczej Straży Pożarnej ze Skarlina.
Spotkanie uatrakcyjniła grupa muzyczna ze Studia Wokalnego “Dreams” z Nowego Miasta Lubawskiego.

Więcej informacji w piątkowej “Gazecie Nowomiejskiej”

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kaskader #1909734 | 82.160.*.* 18 sty 2016 18:36

  Ja ciągle czekam na ten mały kawałek asfaltu,na drodze Mikołajki \Nawra,tam od razu widać czy różnią się gminy Kurzętnik i N.M WIOCHA!!!! ,czy upór??????

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Jan #1908796 | 89.65.*.* 17 sty 2016 16:26

  Coś się w końcu ruszyło, zmiany i to duże widać w każdej miejscowości. Oby tak dalej i mam nadzieję że w końcu większe inwestycje ruszą także w Gwiździnach. A radar w Bratianie podobno funkcjonuje dalej tylko że ten zasila budżet państwa a nie gminy jak to było dotychczas.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Tombstone. #1908728 | 46.112.*.* 17 sty 2016 13:14

  Niewątpliwie szczere zadowolenie wśród mieszkańców gminy nowomiejskiej ale i powiatu, a na pewno kierowców, jest likwidacja straży gminnej fotoradarowej.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages