środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Skarlińskie karaoke pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej”

2016-04-24 12:23:19 (ost. akt: 2016-04-24 12:37:49)
Podczas skarlińskiego karaoke zaśpiewało 14 młodych wokalistów

Podczas skarlińskiego karaoke zaśpiewało 14 młodych wokalistów

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W Szkole Podstawowej w Skarlinie odbył się IX Gminny Konkurs Karaoke. Muzyczne spotkanie zorganizowano tradycyjnie pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej”.

Impreza miała charakter środowiskowy, więc na widowni zasiedli nie tylko uczniowie wszystkich szkół gminy Nowe Miasto Lubawskie, ale również miłośnicy muzyki z różnych miejscowości i w różnym wieku.

Podczas konkursu zaśpiewało 14 solistów — uczniowie szkół podstawowych z: Radomna, Bratiana, Jamielnika, Gwiździn, Radomna i Skarlina. Ich zdolności wokalne oceniało jury w składzie: Mariola Browarska (przewodnicząca), Zbigniew Kremski i Stanisław R. Ulatowski.

Zdaniem komisji najlepiej zaśpiewała Laura Lendzion ze szkoły w Radomnie. Drugie miejsce przyznano Agacie Bukowskiej ze szkoły w Tylicach, a trzecie Rozalii Reis ze szkoły w Bratianie. Nagrodę dyrektora skarlińskiej szkoły otrzymała Alina Ługiewicz z Tylic, a nagrodę „Gazety Nowomiejskiej” dostała Klaudia Kendziorska ze Skarlina. Był też konkurs dla publiczności, w którym zaśpiewało 10 osób. Wygrała go Weronika Bukowska z Tylic. Swoją nagrodę przygotowała też Elżbieta Zalewska, szefowa Koła Gospodyń Wiejskich w Skarlinie. Przekazała ją Nikodemowi Zglińskiemu ze Skarlina.

Atrakcyjne nagrody w konkursie ufundowali: Urząd Gminy Nowe Miasto w Mszanowie, Rada Rodziców i Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej w Skarlinie oraz firma Media – Med z Nowego Miasta Lubawskiego.

Gwiazdą tegorocznego skarlińskiego karaoke była Beata Kulkowska z Mroczna, uczennica Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, laureatka wielu muzycznych konkursów.

Więcej informacji w piątkowej „Gazecie Nowomiejskiej”


Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages