środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Miłosz z Gwiździn w Finale Konkursu Matematycznego PANGEA

2016-05-12 10:32:02 (ost. akt: 2016-05-12 10:37:31)
Miłosz ze swoją nauczycielką przed Akademią Finansów i Biznesu w Warszawie

Miłosz ze swoją nauczycielką przed Akademią Finansów i Biznesu w Warszawie

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Dnia 29 kwietnia 2016 roku uczeń klasy V Miłosz Bednarczyk wziął udział w Finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA, który odbył się w Akademii Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie.

Miłosz miał okazję poczuć się jak student zasiadając w auli warszawskiej uczelni. Do konkursu po I etapie zakwalifikowało się stu pięćdziesięciu piątoklasistów z całej Polski, w tym piątoklasista z Gwiździn. Znany jest już wynik etapu finałowego. Miłosz poprawnie rozwiązał 72,92 procent zadań. Uzyskał dokładnie taki sam wynik jak w I etapie, który umożliwił mu udział w Finale. Nie znalazł się wprawdzie w pierwszej dwudziestce zaproszonych na Uroczystą Galę Finałową, ale znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce. Wynik jest bardzo ładny, a zadania nie należały do łatwych, o czym świadczy fakt, że byli uczniowie z wynikami zerowymi.

Podziękowanie należy się rodzicom Miłosza za wsparcie i motywowanie go do ciężkiej pracy pod kierunkiem nauczycielki matematyki, Marii Przeradzkiej. Jednak największe słowa uznania należą się dla samego Miłosza za jego sumienną pracę i ambitne dążenie do uzyskania jak najlepszego wyniku. Miłosz jest też laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego w Olsztynie. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych. Rodzice Miłosza wyrażają swoją wdzięczność dla pani dyrektor Hanny Błaszkowskiej za wszelkie wsparcie oraz Organowi Prowadzącemu, którym jest Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie za umożliwienie udziału Miłosza w konkursie finałowym.
SP Gwiździny
Miłosz ze swoją nauczycielką przed Akademią Finansów i Biznesu w Warszawie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages