Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Ojcowie kontra synowie, matki kontra córki, czyli piknik na sportowo

2016-06-17 10:08:21 (ost. akt: 2016-06-17 10:12:53)
Zabawy z bańkami

Zabawy z bańkami

Autor zdjęcia: Nadesłane

Tegoroczne Dni Rodziny przebiegały pod hasłem "Rodzina, tu wszystko się zaczyna". Ich obchody zorganizowano również w Jamielniku (gmina Nowe Miasto Lubawskie).

Wśród wielu atrakcji, które przygotowali organizatorzy, były m.in. : kawiarenka, stoiska z zabawkami i przekąskami, przejażdżki konne, loteria fantowa. Wiele atrakcji zapewniło centrum animacji z Bratiana: malowanie twarzy, zabawy chustą Klanza, bańki mydlane gigantycznych rozmiarów i wiele, wiele innych.


Mieszkańcy Jamielnika integrowali się, biorąc udział w zabawach sportowych, tj. w meczu piłki nożnej ojcowie - synowie, w "dwóch ogniach" matki - córki, w rzucie kaloszem i przeciąganiu liny. Zwyczajowo odbył się również cykliczny "Bieg po zdrowie". Były oczywiście nagrody i medale, jak na zawody sportowe przystało.

Imprezę uatrakcyjniły również artystyczne występy uczniów naszej szkoły.


Zwieńczeniem Dni Rodziny było ognisko.
 Organizatorami imprezy były lokalne instytucje i organizacje, tj: Rada Sołecka, Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Wsi Jamielnik, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Biblioteka Publiczna.


Dni Rodziny odbyły się dzięki finansowemu wsparciu: gminy Nowe Miasto z/s w Mszanowie, Radzie Sołeckiej, Kołu Gospodyń Wiejskich oraz Barbarze i Stanisławowi Grzywaczów i Małgorzacie i Krzysztofowi Bartczaków.

Organizatorzy, Elżbieta Olszta


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages