Wtorek, 18 września 2018. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Organizatorzy zapraszają na II Bieg Pacółtowski

2016-09-30 16:12:15 (ost. akt: 2016-09-30 16:14:19)
Jeden ze startów podczas ubiegłorocznego Biegu Pacółtowskiego

Jeden ze startów podczas ubiegłorocznego Biegu Pacółtowskiego

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Pacółtowie oraz GZ LZS w Mszanowie zapraszają na II Bieg Pacółtowski w niedzielę, 2 października, o godz. 15.

Trasa przebiegać będzie malowniczymi wzgórzami pacółtowskimi, a zapisy będą przyjmowane od godz. 14 w świetlicy wiejskiej w Pacółtowie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, bez względu na wiek. Zawody zostaną przeprowadzone w formie rekreacyjnej w dwóch kategoriach. Biegacze ze szkoły podstawowej i młodsi pokonają trasę ok. 2 km. Gimnazjaliści i starsi pobiegną trasą licząca około 3,5 km. Na wszystkich uczestników biegu przygotowano atrakcyjne nagrody. Dla najlepszych są puchary i medale. Zaplanowano też nagrody dla najmłodszego i najstarszego zawodnika.

Uczestnicy biegu będą mogli udzielić dobrowolnego finansowego wsparcia Sebastianowi, uczniowi Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku, który walczy z chorobą nowotworową. Liczy się każdy gest pomocy. Więcej informacji uzyskać można u Grażyny Zagórskiej, koordynatorki biegu — tel. 668 328 956.

Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages