Czwartek, 20 września 2018. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Spotkanie seniorów w Skarlinie

2016-10-22 14:47:48 (ost. akt: 2016-10-22 14:55:24)

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W Europejski Dzień Seniora (21 października) na spotkanie integracyjne umówili się seniorzy ze Skarlina. Było też kilka osób z Nowego Dworu Bratiańskiego.

Spotkania seniorów w Skarlinie odbywają się od kilkunastu lat. W tym roku w miejscowym Domu Rolnika gościło 40 osób w wieku 60+. Nie zabrakło też gości.

Zebranych powitali Elżbieta Zalewska, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich oraz Edmund Bartycha, reprezentujący Radę Sołecką. Życzyli seniorom miłej zabawy oraz by nie zabrakło im zdrowia. Życzenia złożył też wójt Tomasz Waruszewski, który wymieniał działania gminy właśnie na rzecz osób starszych.

Spotkanie umilił swoim śpiewam zespół „Sami Swoi” z Tylic, który zaprosił seniorów na taneczny parkiet i zaśpiewał dla nich tradycyjne „Sto lat”. Organizacją imprezy zajęły się wspólnie wszystkie organizacje działające na wsi. Pieniądze na imprezę pozyskano z funduszu sołeckiego oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanowie, a smaczne dania przygotowały panie z koła gospodyń i Rady Rodziców.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages