Poniedziałek, 22 października 2018. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

„Wszyscy wszystkim ślą życzenia…”

2017-01-04 09:00:00 (ost. akt: 2017-01-03 15:57:00)

Autor zdjęcia: Archiwum Barbary Grzywacz

Członkowie Klubu Seniora działającego przy jamielnickim stowarzyszeniu spotkali się w gościnnych progach miejscowej biblioteki publicznej, by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Na pięknie nakrytych stołach nie zabrakło wigilijnej kapusty, śledzika w różnych wersjach, pierożków, barszczu z uszkami oraz świątecznego makowca. Wszystkie dania przyrządziły osobiście seniorki. Na zaproszenie  pani prezes Barbary Grzywacz i bibliotekarki Elżbiety Olszta odwiedzili seniorów starosta powiatu nowomiejskiego Andrzej Ochlak, w imieniu wójta gminy pana Tomasza Waruszewskiego przybyła pani Anna Pijaczyńska - kierownik OPS w Mszanowie, ks. proboszcz Marek Wróblewski, dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku Marzena Weisgerber oraz prezesi organizacji społecznych.
Spotkanie opłatkowe nie mogło obyć się bez śpiewania kolęd. Przepiękna „Kolęda dla nieobecnych” przywołała wspomnienia i dostarczyła wielu wzruszeń.
Podczas spotkania była też okazja, aby podziękować zaproszonym gościom za przyjęcie zaproszenia na spotkanie i współpracę miejscowym instytucjom i organizacjom społecznym.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages