Niedziela, 15 lipca 2018. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Nowe Miasto

2017-01-11 16:01:46 (ost. akt: 2017-01-11 16:11:43)

Najwięcej sztabów w powiecie nowomiejskim powstało w gminie wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie. W niemal każdej wsi można trafić na ciekawe wydarzenia.

W gminie Nowe Miasto działają 3 sztaby: w GCK Mszanowo, w SP Radomno i ZS w Jamielniku. Sztab GCK Mszanowo to 35 wolontariuszy w Bratianie, Gwiździnach, Tylicach i Skarlinie.

PLAN DZIAŁAŃ:

Bratian - niedziela 15 stycznia, Zespół Szkół, od godz. 16.00: licytacja gadżetów WOŚP, kawiarenka, malowanie twarzy, konkursy dla dzieci, koncert zespołu PARAGON, występ grupy tanecznej REMMIC. Przez cały dzień kwesta na terenie Bratiana.

Tylice - niedziela 15 stycznia, Świetlica wiejska, od godz. 15.00 - licytacja gadżetów WOŚP, kawiarenka, występy artystyczne dzieci, impreza połączona z "Mikołajkami". Przez cały dzień kwesta na terenie Tylic.

Skarlin - niedziela 15 stycznia, kwesta do puszek na terenie Skarlina

Gwiździny - piątek 13 stycznia, Szkoła Podstawowa, od godz. 16.00 impreza gwiazdkowa z Mikołajem, kawiarenka, licytacja gadżetów WOŚP, program artystyczny.


Sztab w Jamielniku organizuje sprzedaż gadżetów WOŚP na terenie Zespołu Szkół 15 stycznia w godz. 7.45-16.00 a także zbiórkę do puszek przez wolontariuszy- harcerzy IV Drużyny Harcerskiej im. F. Chopina na terenie Jamielnika i Gryźlin.

Sztab w Radomnie organizuje w czwartek 12 stycznia o godz. 13.00 bal karnawałowy dla dzieci i rodziców, w trakcie kawiarenka i licytacja na rzecz WOŚP. W niedzielę zbiórka do puszek na terenie Radomna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages