Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Mężczyzna zaginął w lasach jamielnickich

2017-01-19 12:54:14 (ost. akt: 2017-01-19 12:55:57)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Nowomiejscy policjanci pomogli 52-letniemu mężczyźnie. Mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie zabłądził w lesie. Zadzwonił więc na numer alarmowy policji i poprosił o pomoc. Dzięki właściwej reakcji funkcjonariuszy zgłaszający trafił pod opiekę medyczną.

Wczoraj ok. godz. 18:35 oficer dyżurny nowomiejskiej komendy Policji otrzymał telefon od mężczyzny, który zabłądził w lesie i potrzebował pomocy. Kontakt ze zgłaszającym był bardzo utrudniony. Jego głos świadczył, że może znajdować się pod działaniem alkoholu, nie potrafił dokładnie sprecyzować gdzie się znajduje a następnie rozłączył połączenie. Policjanci skontaktowali się z rodziną zgłaszającego próbując ustalić gdzie może on przebywać. Dzięki otrzymanym informacjom oficer dyżurny skierował policyjny patrol we wskazany kompleks leśny.

Po około dwóch godzinach, po śladach znajdujących się na śniegu policjanci dotarli do ambony myśliwskiej na której spał zgłaszający mężczyzna. Funkcjonariusze z trudem go obudzili. Mężczyzna nie mógł poruszać się o własnych siłach ze względu na niepełnosprawność nóg. Policjanci wezwali więc na miejsce karetkę pogotowia ratunkowego, która zabrała go do szpitala.

Dzisiejszej nocy na zewnątrz panowała ujemna temperatura powietrza 52-latek więc znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu. Dzięki właściwej reakcji funkcjonariuszy trafił jednak w porę pod opiekę medyczną.

KPP NML
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkaniec #2163914 | 83.24.*.* 20 sty 2017 12:22

    Czyżby Roman L ? :D

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages