Poniedziałek, 22 października 2018. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Jamielniku

2017-02-13 17:22:04 (ost. akt: 2017-02-13 17:25:16)
Nie zabrakło baśniowych postaci

Nie zabrakło baśniowych postaci

Autor zdjęcia: Archiwum biblioteki

Zajęcia feryjne trwały przez 5 dni. Do biblioteki przychodziły nie tylko dzieci, ale również ich mamy i babcie, które oferowały organizatorce swoją pomoc.

Zajęcia kulinarne okazały się jedną z najciekawszych form zajęć, gdzie obok zajadania się ciastkami, dzieci poznały zasady pracy i higieny w kuchni. Na zajęciach plastyczno-technicznych dzieci wykonały walentynkowe serduszka. „W krainie bajek i baśni” pod takim tytułem odbyły się zajęcia literackie, na których uczestnicy ferii poprzez różne formy zabaw i konkursy przypominali sobie bajkowych bohaterów literatury dziecięcej. Specjalnie dla dzieci przyjechali artyści z Krakowa z teatralnym przedstawieniem jednej z mniej znanych baśni Wschodu „Rubinowy Książę”. Spektakl przeplatany był orientalną muzyką, która przybliżyła dzieciom egzotykę Wschodu.
Zwieńczeniem ferii była „Noc w bibliotece” . Wśród wielu nocnych zabaw, były m.in.: karaoke, robienie waty cukrowej, sesja zdjęciowa, popisy kulami świetlnymi, czytanie baśni.
Wszystkim, którzy organizacyjnie wsparli feryjne działania serdecznie dziękuję. Szczególne podziękowania za sponsoring kieruję Paniom: Annie Dymowskiej, Sylwii Arentewicz, Małgorzacie Jankowskiej i Edycie Włodarskiej.
Ferie odbyły się w dniach 31.01 – 03/04.02.2017 r. i brało w nich udział ok. 30 osób.

Elżbieta Olszta - Biblioteka Publiczna w Jamielniku


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages