Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Wspomnienie dnia kobiet w Jamielniku

2017-03-22 09:45:21 (ost. akt: 2017-03-22 10:05:48)

Od święta kobiet upłynęło już trochę czasu. Społecznicy z Jamielnika przesłali wspomnienie z lokalnych obchodów tego miłego dnia.

Jamielnickie panie, które zechciały skorzystać z zaproszenia na tę od lat organizowaną uroczystość na pewno bawiły się dobrze. Z rąk Zbigniewa Wiśniewskiego, przewodniczącego rady gminy w Nowym Mieście, wszystkie panie otrzymały kwiaty. Życzenia wszelkiej pomyślności padły również od Kazimierza Mikuczyńskiego, prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Jamielniku, który w podziękowaniu za współpracę wręczył paniom kwiaty. Życzenia przekazała również Marzena Weisgerber, dyrektor jamielnickiej szkoły, która zadbała także o umilenie spotkania poprzez występy artystyczne i upominki, które wykonali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli.
 Niespodzianka, jaką sprawił Michał Kamiński, sołtys wsi oraz Wojciech Jankowski, radny sołecki zaskoczyła wszystkich. Dwaj panowie w tajemnicy wszelkiej sami ugotowali dla wszystkich żurek. Był to wyczyn nie lada, zwłaszcza, że trzeba było ugotować ponad 30 litrów tej potrawy. 
Wśród atrakcji były również konkursy i przeróżne zabawy. 
Organizatorami spotkania byli sołtys z Radą Sołecką, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Biblioteka Publiczna w Jamielniku.
Organizatorzy serdeczne podziękowania za pomoc kierują do Michała Wróblewskiego, Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie.opr. mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages