Niedziela, 25 czerwca 2017. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Znamy zwycięzców III Turnieju Tenisa Stołowego „Tylice Cup 2017”

2017-03-28 09:13:05 (ost. akt: 2017-03-28 09:25:37)

Autor zdjęcia: nadesłane

W niedzielę 26 marca 2017 roku w trzeciej edycji turnieju tenisa stołowego w Tylicach udział wzięło 80 zawodników, rywalizowano w dziewięciu kategoriach kobiet i mężczyzn.

Zawody rozegrano systemem rosyjskim, w którym każdy zawodnik rozgrywa przynajmniej trzy mecze, a dwie przegrane wykluczają z dalszej gry. Tylice gościły zawodników z Ciechanowa, Działdowa, Ostródy, Iławy, Dziarnówka, Zbiczna, Brodnicy, Marzęcic, Kurzętnika, Gwiździn, Jamielnika, Radomna, Pacółtowa, Kulig i Tylic.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali z rąk Ewy Wodary, dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Tylicach puchary, medale oraz dyplomy, natomiast każdy z zawodników spoza pierwszej trójki otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w turnieju. Koordynatorami turnieju byli Jarosław Roszkowski – nauczyciel wychowania fizycznego w Społecznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Tylicach i Stanisław Ługiewicz – Prezes LZS Tylice.

WYNIKI:

Kategoria: szkoła podstawowa (rocznik 2007 i młodsi/sze/)
Dziewczęta:
1. Wiktoria Lendzion - Tylice
2. Wiktoria Graszek - Marzęcice
3. Dominika Lange - Tylice

Chłopcy:
1. Seweryn Andrzejewski - Brodnica
2. Patryk Sargalski - Gwiździny
3. Wiktor Wysocki - Pacółtowo

Kategoria: szkoła podstawowa (rocznik 2004 - 2006)
Dziewczęta:
1. Alicja Jadanowska - Radomno
2. Agnieszka Wysocka - Pacółtowo
3. Daria Lange - Tylice
Chłopcy:
1. Jakub Anzel - Działdowo
2. Wiktor Czossek - Ostróda
3. Michał Sarnowski - Tylice

Kategoria: gimnazjum (rocznik 2001 - 2003)
Dziewczęta:
1. Wiktoria Samsel - Gwiździny
2. Weronika Ostrowska - Zbiczno
3. Wiktoria Jadanowska - Radomno
Chłopcy:
1. Bartłomiej Biegański - Zbiczno
2. Jakub Anzel - Działdowo
3. Patryk Biegański - Zbiczno

Kategoria: kobiety (2000 i starsze)
1. Dominika Jadanowska - Radomno
2. Weronika Bukowska - Tylice
3. Anna Ługowska - Pacółtowo

Kategoria: mężczyźni (2000 - 1977)
1. Michał Sargalski - Pacółtowo
2. Przemysław Czossek - Ostróda
3. Marcin Wiśniewski – Kuligi

Kategoria: mężczyźni (1976 i starsi)
1. Marek Ostromecki - Ciechanów
2. Andrzej Samsel - Gwiździny
3. Artur Lubnau - Jamielnik




mzal
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages