Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Tylicach

2017-04-05 18:31:28 (ost. akt: 2017-04-05 18:32:54)
Podczas pokonywania rowerowego toru przeszkód

Podczas pokonywania rowerowego toru przeszkód

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Ruszyły turnieje eliminacyjne bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Początek to rywalizacja na szczeblu gminnym, a na najlepszych czeka finał ogólnopolski. W gminie Nowe Miasto Lubawskie zawody odbyły się w Społecznej Szkole Podstawowej w Tylicach.

Do turnieju zgłosiły się szkoły z czterech miejscowości gminy: z Bratiana, Gwiździn, Radomna i z Tylic. Każda drużyna składała się z czterech osób: dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Wszyscy rywalizowali w trzech konkurencjach turniejowych: teście wiedzy, teście ze skrzyżowaniami i praktycznej jeździe na torze przeszkód. Wyniki wszystkich zawodników zestawiono w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Najlepszym uczestnikiem turnieju okazał się Kamil Mędrzycki z Bratiana. Pierwsze miejsce wśród drużyn zajęła też bratiańska podstawówka. Szkoła ta będzie gościła w tym roku mistrzów wszystkich gmin na turnieju powiatowym. Pozostałe miejsca na turniejowym podium zajęły reprezentacje szkół z Radomna i z Gwiździn. Znających przepisy ruchu drogowego rowerzystów nagrodzono pucharami ufundowanymi przez gminę Nowe Miasto Lubawskie.

Grażyna Zagórska, gminny organizator sportu


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages