środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Tenisowe, memoriałowe granie

2017-04-27 19:56:32 (ost. akt: 2017-04-27 20:01:02)
Na pamiątkowej fotografii

Na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W Domu Rolnika w Skarlinie został rozegrany XII Memoriał Tenisowy Wiesława Rybackiego. W zawodach wzięło udział wielu entuzjastów tenisa stołowego z powiatu nowomiejskiego.

Turniej otworzył Adrian Ziółkowski przedstawiciel koła LZS Skarlin, przypomniał on sylwetkę Pana Wiesława, jego liczne zasługi dla rozwoju sportu w gminie Nowe Miasto Lub oraz jego wpływ na kształtowaniu młodych charakterów w oparciu o zasady, takie jak konsekwencja w działaniu i zdrowa rywalizacja.

Na Memoriale obecna była żona ś. p. Wiesława Rybackiego pani Ryszarda, w rywalizacji sportowej wziął udział syn Dariusz oraz wnuk Jakub Madoń. Memoriałowy turniej zorganizowało koło LZS w Skarlinie, wchodzące w skład Gminnego Zrzeszenia LZS Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie.

Rozgrywki toczące się w ośmiu kategoriach żeńskich i męskich prowadzili Grażyna i Henryk Zagórscy. Triumfatorzy zawodów nagrodzeni zostali pucharami i medalami. W kategorii Szkoła Podstawowa dziewczęta wyniki przedstawiły się następująco: I miejsce Alicja Jadanowska, II miejsce Oliwia Dłuszczakowska, III miejsce Zenobia Getka. Szkoła Podstawowa chłopcy: I miejsce Michał Sarnowski, II miejsce Jakub Dłuszczakowski, III miejsce Sebastian Domżalski. Kategoria Gimnazjum dziewczęta: I miejsce Wiktoria Samsel, II miejsce Wiktoria Jadanowska. Gimnazjum chłopcy: I miejsce Daniel Kacprowicz, II miejsce Krystian Ossowski, III miejsce Dominik Korzeniak. Dziewczęta kategoria Open: I miejsce Justyna Zabłotna, II miejsce Maria Komorowska. Chłopcy Szkoła średnia: I miejsce Jakub Madoń. W grupie mężczyzn roczniki 1997-1977: I miejsce Michał Sargalski, II miejsce Karol Balicki, III miejsce Paweł Komorowski. W najstarszej grupie mężczyzn 1976: I miejsce zajął Wiesław Pisarski, II miejsce Andrzej Samsel, miejsce III Roman Gawiński.


organizatorzy


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages