Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Policyjny dozór za groźby karalne i zniszczenie mienia

2017-05-16 20:59:19 (ost. akt: 2017-05-16 21:02:22)
Mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie będzie musiał raz w tygodniu meldować się w komendzie

Mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie będzie musiał raz w tygodniu meldować się w komendzie

Autor zdjęcia: KPP Nowe Miasto

Nowomiejscy policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który przy użyciu niebezpiecznego narzędzia groził pozbawieniem życia swoim znajomym i sąsiadom. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów. Zgodnie z postanowieniem prokuratora mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie w ramach policyjnego dozoru będzie musiał raz w tygodniu meldować się w komendzie. Otrzymał także zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

W nocy 14 maja nowomiejscy policjanci zatrzymali sprawcę interwencji domowej, który miał przy użyciu maczety - tasaka grozić swoim sąsiadom pozbawieniem życia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37-latek znajdując się pod działaniem alkoholu zachowywał się agresywnie wobec znajomych i groził im mówiąc, że ich zabije. Ponadto mężczyzna zniszczył stół wykonany z marmuru rozbijając go i potłukł znajdujące się na nim naczynia m.in. talerze, szklanki i misy szklane powodując straty w mieniu w kwocie 2.500 zł. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów.

 Zgodnie z postanowieniem prokuratora mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie w ramach policyjnego dozoru będzie musiał raz w tygodniu meldować się w komendzie. Prokurator zakazał mu także kontaktować się z pokrzywdzonymi i zbliżać się do nich. Jeśli go złamie, trafi do aresztu.

Za przestępstwa, których się dopuścił może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP Nowe Miasto

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages