Piknikowe szaleństwa w Gwiździnach
2017-06-05 20:36:43(ost. akt: 2017-06-05 20:46:11)
W Szkole Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach odbył się niedzielny festyn. Impreza miała wymiar charytatywny, a odbyła się w ramach XIX Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny.
Z powodu padającego deszczu, większość punktów programu przeniesiono do budynku szkoły. Zebrani chętnie korzystali z piknikowych atrakcji, których nie brakowało. Wystarczy obejrzeć zdjęcia w naszej galerii.
Spotkanie odbyło się pod patronatem "Gazety Nowomiejskiej" i miało charakter charytatywny. Zbierano na nowy wózek dla niepełnosprawnej Amelki - dziewczynki z oddziału przedszkolnego.
Zebrano 1.686 złotych.
Zebrano 1.686 złotych.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że piknik był udany i dostarczył wielu przeżyć. Uczestniczyły w nim całe rodziny. I o to właśnie chodziło, by wspólnie miło spędzić czas.
Więcej informacji w piątkowej "Gazecie Nowomiejskiej".
Grażyna Jonowska
Czytaj e-wydanie 
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez