Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Festyn Rodzinny w Pacółtowie

2017-06-07 16:44:25 (ost. akt: 2017-06-07 17:04:33)
Rodzinnie na festynie w Pacółtowie

Rodzinnie na festynie w Pacółtowie

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Rada Sołecka Pacółtowa z sołtysem na czele zorganizowała we współpracy z Urzędem Gminy Nowe Miasto Lubawskie i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mszanowie Festyn Rodzinny.

Na placu przed świetlicą w Pacółtowie zgromadzili się rodzinnie liczni mieszkańcy Pacółtowa i nie tylko. Do wspólnej festynowej zabawy zaprosiła wszystkich sołtys Melania Sarnowska – Dembek.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy wiele atrakcji. Na początku wystąpili młodzi artyści z miejscowej Grupy Cyrkowej „Piccolo”. Następnie zabrzmiała Orkiestra Dęta z Kurzętnika, która zaprezentowała część swego repertuaru. Tradycyjnie też rodziny stanęły do rekreacyjnej zabawy w formie rodzinnych potyczek. Bawiło się w ten sposób osiem rodzin, które poza rywalizacją wspierały się wzajemnie w poszczególnych zadaniach. Przez cały czas trwania festynu dzieci korzystały z zainstalowanej zjeżdżalni dmuchanej, czynny też był punkt malowania twarzy, a w powietrzu fruwały wielkie bańki mydlane puszczane przez wszystkich chętnych. Wiele osób próbowało swoich sił w posługiwaniu się sprzętem cyrkowym po występie grupy. Wszyscy uczestnicy festynowej soboty korzystali z grilowanych kiełbasek i wielu smacznych wypieków, które można było spożywać przy wielkim, wspólnym stole.

To był bardzo miły czas rodzinnej rozrywki w Pacółtowie z radosną muzyką w tle, która potrafiła poderwać gości do tańca. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego rodzinnego święta w Pacółtowie.
Organizatorzy


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages