Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Strażacy z Gwiździn byli w Szymbarku

2017-09-04 13:03:18 (ost. akt: 2017-09-04 13:06:51)
W replice bunkra w Szymbarku

W replice bunkra w Szymbarku

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

Już po raz drugi zarząd OSP w Gwiździnach zaprosił swoich członków i ich rodziny oraz mieszkańców Gwiździn na wspólną wycieczkę. Trasa wiodła do Szymbarka.

W tym roku udano się do Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Udział młodzieżowych drużyn pożarniczych reprezentujących jednostkę w zawodach, opłacony został z funduszy własnych OSP.

Liczna grupa uczestników zwiedzała centrum z przewodnikiem. Można było podziwiać między innymi : dom do góry nogami, najdłuższą deskę świata, największy fortepian, Dom Sybiraków, chatę kaszubską, stół Noblisty, kościółek św. Rafała, Dom Powstańca Polskiego z Adampola, replikę bunkra „Ptasia Wola”, kaszubski : „Świat Bajek”. Wielką atrakcją i niesamowitą przygodą był pobyt w parku linowym, w którym sprawdzili się druhowie młodsi i starsi.
Dariusz Waruszewski prezes OSP uważa, że był to bardzo udany i niezapomniany dzień, który pozwolił jeszcze bardziej zintegrować jednostkę oraz mieszkańców Gwiździn.

Justyna Domżalska Gwiździny


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages