Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Nowoczesny sprzęt trafił do szkoły w Jamielniku

2017-12-21 12:00:00 (ost. akt: 2017-12-20 17:49:28)
Uczniowie chętnie korzystają z nowego sprzętu

Uczniowie chętnie korzystają z nowego sprzętu

Autor zdjęcia: ZS Jamielnik

Jamielnicka szkoła od dawna zaangażowana jest w promowanie edukacji z wykorzystaniem technologii informacyjno - komunikacyjnej tzw. TIK. Niedawno placówka wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt.

Na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie szkoła jest inicjatorem realizującym rządowy projekt „Aktywna tablica.” Dzięki bieżącej znajomości dynamicznie zmieniających się przepisów oraz rozporządzeń w Prawie oświatowym przez Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jamielniku panią M. Weisgeber wykorzystano pojawiającą się możliwość skorzystania z rządowego programu dofinansowania szkół w pierwszym terminie. W czasie wakacji nauczycielka matematyki pani Grażyna Półtorak opracowała wniosek na zakupienie nowoczesnego sprzętu. Udało się! Dzięki uzyskanemu wsparciu w kwocie 14000 zł i 3500zł wkładu własnego zakupiono dwa nowoczesne, interaktywne, monitory dotykowe Smart Board 6065 HD. Urządzenia mają doskonałe nagłośnienia, a 65-calowe matryce sprawiają, że wszystkie wyświetlane treści są idealnie widoczne niezależnie od nasłonecznienia, a obraz zawsze czytelny. Uczniom najbardziej podoba się sterowanie dotykiem ekranu monitora, stały dostęp do Internetu oraz możliwość pisania mazakami po ekranie.
Niewątpliwie powodem do dumy szkoły w Jamielniku jest fakt, że obecnie w każdej sali lekcyjnej zainstalowany jest nowoczesny sprzęt, dzięki któremu dzieci mogą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania na najwyższym poziomie.

ZS Jamilnik
Uczniowie chętnie korzystają z nowego sprzętu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages