Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Wszystkiego najlepszego dla mieszkańców gminy Nowe Miasto. Wzniesiono toast noworoczny

2018-01-05 16:19:21 (ost. akt: 2018-01-05 16:40:11)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Samorządowcy, pracownicy instytucji, społecznicy i mieszkańcy wznieśli toast za pomyślność w nowym roku.

Noworoczną tradycją samorządowców jest organizowanie toastu noworocznego. Władze gminy Nowe Miasto zaprosiły do sali wiejskiej w Mszanowie każdego, kto bierze czynny udział w kształtowaniu życia społecznego. Na początek wystąpiły uczennice Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie, które przygotowały kilka piosenek. Następnie wystąpił Tomasz Waruszewski, wójt gminy Nowe Miasto, który przedstawił osiągnięcia, plany i wyzwania stojące przed samorządem w nadchodzącym roku wyborczym. Następnie zgromadzeni goście zobaczyli film prezentujący ubiegłoroczne dokonania gminy.

Kolejnym elementem spotkania było nagrodzenie statuetkami wyróżniających się społeczników z terenu gminy. Laury otrzymali: Jolanta Lipszyc - za działalność społęczną w Lekartach, Sławomir Mówiński - za pracę trenerską w Radomniaku Radomno, Roman Makowski - za działalność zespołu Sami Swoi z Tylic, Piotr Jadanowski - za działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej w Radomnie oraz Stowarzyszenie Klub Seniora w Mszanowie, który reprezentowała Elżbieta Zalewska - za działalność za rzecz seniorów. O każdej z postaci można było zobaczyć krótki filmik. Następnie przemówili zaproszeni goście i wzniesiono noworoczny toast.

mzal
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages