Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Dziurawa udręka w Jamielniku. Drogowcy czekają na pogodę

2018-01-10 14:08:48 (ost. akt: 2018-01-10 14:27:48)

Autor zdjęcia: nadesłane

Czytelniczka mieszkająca we wsi Jamielnik zgłosiła się z prośbą o interwencję. Jej zdaniem stan dróg osiedlowych w tej miejscowości jest fatalny.

— Mam pytanie: gdzie można zgłosić fatalny stan drogi w miejscowości Jamielnik, aby w końcu ktoś coś z tym zrobił? - tak zaczęła swoją wypowiedź pani Aleksandra z Jamielnika. W załączeniu przesłała kilkanaście zdjęć ul. Szerokiej, Kwiatowej i Słonecznej, które są osiedlowymi drogami gruntowymi w tej dynamicznie rozwijającej się miejscowości. Drogi są usiane dziurami.

— To są drogi dojazdowe do głównego asfaltu. Mam możliwość dostać się trzema uliczkami do przyzwoitego asfaltu i każda z nich jest dziurawa jak ser. Moje dziecko jeżdżąc w wózku jest narażone na poobijanie się o wnętrze wózka. Nie wspominam już, że samochodem przejechać to udręka i łatwo o zniszczenie zawieszenia — mówi czytelniczka i dodaje nagranie wideo, w którym widać jak wózek spacerowy drży na wszystkie strony i trudno jest manewrować pomiędzy dziurami.

O możliwość rozwiązania tej sprawy zapytaliśmy Pawła Oelberga odpowiedzialnego za drogownictwo w gminie Nowe Miasto.
— Wszystkie drogi osiedlowe w Jamielniku miały być remontowane jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Niestety pogoda nie pozwala na wyjazd sprzętu. Teraz jest mróz i prace remontowe są niemożliwe. Ludzie i sprzęt są gotowi, a Jamielnik jest traktowany jako miejscowość, gdzie zaczniemy pracę wraz z poprawą pogody. Równiarka i pracownicy naprawią wszystkie gruntowe odcinki najszybciej, kiedy będzie to możliwe — informuje urzędnik.

Miejmy nadzieję, że uda się to możliwie szybko i tego życzymy mieszkańcom Jamielnika.

mzalCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gwiździny wybudowanie pod Tylice. #2414901 | 82.6.*.* 10 sty 2018 20:17

    Przyłącze się do tematu tylko że chodzi o Gwiździny wybudowanie pod Tylice. Droga ta prowadzaca w stronę Tylic to masakra. Szczególnie na tak zwanym bruku. Leśnicy wycinający drewno zniczczyli tę drogę oraz pobocze. Po skończeniu prac pozostawili drogę w takim stanie że nie ma możliwości minięcia się z innym pojazdem. Można tam jechać swobodnie tylko traktorem lub dobrą terenówką. Mam nadzieję że ktoś coś z tym zrobi.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages