Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Szkoła w Gwiździnach z kolejnym certyfikatem

2018-02-18 12:26:09 (ost. akt: 2018-02-18 12:29:05)
Podczas uroczystości wręczenia certyfikatów

Podczas uroczystości wręczenia certyfikatów

Autor zdjęcia: SP Gwiździny

W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość przyznania szkołom Certyfikatów „ Szkoła Przyjazna Środowisku”. Kapituła Konkursu powołana przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty to zaszczytne wyróżnienie przyznała Szkole Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach.

Certyfikat odebrała delegacja w składzie: Dyrektor szkoły Hanna Błaszkowska wraz z nauczycielem koordynującym program Anną Falkowską. Podczas uroczystości podsumowującej XII edycję konkursu mieliśmy okazję wysłuchać ciekawej prelekcji na temat roślin naszych ogrodów /w tym również roślin niebezpiecznych dla ludzi/. Następnie z rąk wicekuratora oświaty odebraliśmy certyfikat, który jest dla nas ukoronowaniem naszych działań na rzecz poszanowania zasobów środowiska. Certyfikat przyznawany jest na okres trzech lat, nadaje on rangę przedsięwzięciom podejmowanym przez całą szkołę, która staje się wzorem do naśladowania. Zdobycie certyfikatu jest kontynuacją naszych wieloletnich działań zakresie ekologii, gdyż poprzedni certyfikat uzyskaliśmy w 2014 roku. Jest to dla nas duża radość i motywacja do dalszej pracy w dziedzinie ekologii. Cieszymy się, że działania całej społeczności szkolnej przynoszą efekty utrwalające ekologiczne nawyki.

SP Gwiździny
Podczas uroczystości wręczenia certyfikatów w Olsztynie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages