Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Zabawa z „turbokozakiem” w Gwiździnach

2018-02-28 18:11:25 (ost. akt: 2018-02-28 18:14:37)
Uczestnicy i organizatorzy spotkania na wspólnej fotografii

Uczestnicy i organizatorzy spotkania na wspólnej fotografii

Autor zdjęcia: Justyna Domżalska

W gwiździńskiej hali sportowej przy Szkole Podstawowej odbył się nietypowy turniej zorganizowany przez Klub Sportowy „Wicher” dla dzieci i młodzieży.

Zawody przygotował i poprowadził Kamil Urbański. Jest on jednocześnie trenerem grupy młodzieżowej z Gwiździn. Prowadzi treningi piłki nożnej dla dzieci młodszych i starszych regularnie, raz w tygodniu od lata 2017 roku. Najpierw na boisku klubowym, a obecnie na hali. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem i frekwencją. Grupa jest mieszana (chłopcy i dziewczęta), to ok. 20 osób.  Jest to ciekawy pomysł na nudę i narzekania, że nic na wsi się nie dzieje. Młodzież ma możliwość rozwoju sportowego i nie tylko na treningach, bo ciężką na nich pracą doskonalą swoją osobowość. Kamil Urbański przez właściwe nastawienie trenera ma dobry wpływ na swoich podopiecznych i tworzy dobrą atmosferę na zajęciach.

W nagrodę za taką właśnie postawę mogli zmierzyć się w nietypowych pięciu konkurencjach podczas „Turbokozaka”. Były to : „sam na sam”, żonglerka, „nie kręć, że strzelisz”, „z tarczą lub na tarczy”, rzuty karne. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach : chłopcy rocznik 2005 i młodsi, chłopcy rocznik 2004 i starsi oraz dziewczęta. Najlepsi chłopcy w grupie młodszej to : Mateusz Kopaczewski (I miejsce), Bartek Paczkowski (II miejsce), Mateusz Waruszewski (III miejsce), w starszej : I miejsce – Wiktor Wierzbowski, II miejsce Rafał Wiśniewski, III miejsce Miłosz Bednarczyk; natomiast wśród dziewcząt I miejsce – Zuzanna Leśniewska, II miejsce – Magdalena Dereszewska,  III miejsce Joanna Marszelewska. Upominki zostały zakupione przez prezesa KS „Wicher” Bolesława Groszkowskiego oraz Kamila Urbańskiego. Zarząd klubu dziękuje Kamilowi Urbańskiemu za przeprowadzenie udanej imprezy oraz za zapał i zaangażowanie w pracę z młodzieżą. Dziękujemy również dyrektor szkoły Hannie Błaszkowskiej za udostępnienie hali na zawody i treningi.

Justyna Domżalska, członek Zarządu KS Wicher, skarbnikCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages