Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Gminny Turniej BRD w Tylicach

2018-04-16 18:45:17 (ost. akt: 2018-04-16 18:47:31)
Był czas na wykonanie pamiątkowej fotografii

Był czas na wykonanie pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest obszarem działalności wielu podmiotów jak choćby policji, szkół czy ośrodków ruchu drogowego. Formą edukacyjną w tej działalności jest organizowany corocznie przez wymienione podmioty Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

12 kwietnia 2018 roku w Społecznej Szkole Podstawowej w Tylicach odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Szkoły podstawowe reprezentowały drużyny złożone z czterech uczniów: 2 dziewcząt i 2 chłopców. Drużynę gimnazjum tworzyły 3 osoby.

W ramach gminnego turnieju uczniowie rozwiązywali zadania testowe i pokonywali rowerowy tor przeszkód. 
Wśród szkół podstawowych najlepsze lokaty wywalczyły reprezentacje: 1. SP Bratian, 2. SP Radomno, 3. SP Gwiździny. W kategorii gimnazjum tryumfowali uczniowie z Bratiana. Wyłoniono też najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej całego turnieju. W kategorii szkoły podstawowej wygrał Kamil Mędrzycki z Bratiana. W kategorii gimnazjum zaś tryumfowała Kinga Staszyńska, również z Bratiana.

Drużyny z pierwszych miejsc turnieju będą reprezentowały gminę Nowe Miasto Lubawskie w zawodach powiatowych. W nagrodę czołowe drużyny najlepsi zawodnicy otrzymali rowerowe puchary i statuetki ufundowane przez gminę Nowe Miasto Lubawskie.

Grażyna Zagórska, koordynator sportu w gminie Nowe Miasto Lubawskie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages