Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Ślubowanie i pasowanie na uczniów pierwszaków z Bratiana

2018-10-26 13:54:51 (ost. akt: 2018-10-26 13:59:27)
Moment ślubowania pierwszaków z Bratiana

Moment ślubowania pierwszaków z Bratiana

Autor zdjęcia: Dorota Lipska

W środę, 17 października, w Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy I.

Pierwszoklasiści w obecności kierownika referatu oświaty nowomiejskiej gminy, księdza proboszcza, dyrekcji szkoły oraz wychowawcy, nauczycieli i rodziców, zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie.

Wraz z rodzicami złożyli uroczyste śluby, wspólnie przyrzekali być dobrym uczniem i dobrym rodzicem. Pierwszoklasiści pokazali czego już zdążyli się nauczyć, prezentując piękną część artystyczną. Rozpoczęli wyśmienitym wykonaniem poloneza, w którym towarzyszyli im uczniowie klasy III G - najstarszy rocznik w szkole, ostatni rocznik gimnazjum, a niegdyś również wychowankowie p. Marleny Kłosowskiej. Później były piękne wiersze, piosenki i inne tańce w ich wykonaniu.

Pierwszaki spisały się na medal! Pokazały, że godnie będą reprezentować szkołę. W uroczystości wzięli udział też starsi koledzy z klasy II, którzy udzielili młodszym kolegom kilku cennych rad oraz obdarowali upominkami.
Wyjątkowy dzień na pewno zostanie wszystkim na długo w pamięci.

ZS Bratian


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages