środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Impreza integracyjna Klubu Seniora z Mszanowa

2018-11-23 00:00:01 (ost. akt: 2018-11-23 00:11:27)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Dzień Seniora obchodzono w Mszanowie. Na imprezie pojawiła się liczna grupa ludzi złotego wieku skupionych w Stowarzyszeniu Klub Seniora.

Podczas części oficjalnej, przed rozpoczęciem biesiady z okazji dnia Seniora, wystąpili goście, a wśród nich Tomasz Waruszewski, wójt gminy Nowe Miasto. Wręczył on bukiet kwiatów wraz z życzeniami Elżbiecie Zalewskiej, szefowej stowarzyszenia.

Głos zabierał również Roman Trąpczyński, wójt senior, wystąpili także radni starostwa powiatowego — Barbara Grzywacz i Jan Czapliński. Na spotkania zaproszono także Kazimierza Przybylskiego, szefa oddziału nowomiejskiego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Ten ostatni pogratulował działalności „bratniej” organizacji i zadeklarował wzajemną współpracę. Na gorąco padła propozycja udziału chętnych w imprezie andrzejkowej w dniu 27 listopada.

Po części oficjalnej na scenę wyszły panie z zespołu „Sami swoi”, które dały popis swoich możliwości wokalnych w rytmach biesiadnych i swojskich utworach ludowych. Na imprezie prezentowane były kroniki stowarzyszenia, dyplomy i rękodzieło artystyczne członków klubu.
Niewątpliwą atrakcją okazał się wielki tort, którym poczęstowano wszystkich uczestników imprezy.
ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages