Zakończyli warcabowe Grand Prix gminy Nowe Miasto Lubawskie

2018-12-11 16:12:03(ost. akt: 2018-12-11 16:19:39)
W czasie warcabowych rozgrywek w Radomnie

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

Dnia 12 grudnia 2018 roku w szkole w Radomnie odbył się dziesiąty, a zarazem ostatni turniej z cyklu warcabowego Grand Prix o puchar wójta nowomiejskiej gminy.
Dziesiąty turniej wygrał Roman Biegajski z Bratiana, który zdobył 8 pkt. Drugi był Eugeniusz Tuszyński z Nowego Miasta (6 pkt.), a trzecie Grzegorz Zboiński z Nowego Dworu Bratiańskiego (5,5 pkt.).

Cykl dziesięciu turniejów wygrał i puchar Tomasza Waruszewskiego, wójta gminy Nowe Miasto Lubawskie otrzymał Grzegorz Zboiński, który zebrał w sumie 411 pkt. Drugie miejsce zajął Roman Biegajski (407 pkt.), a trzecie Eugeniusz Tuszyński (399 pkt.).
Tytuł najlepszej kobiety w cyklu rozgrywek warcabowych zdobyła Gabriela Kwaśniewska z Wielkich Bałówek. Najlepszymi juniorami okazali się zaś Szymon Rezmer z Łąk Bratiańskich przed Julią Zboińską z Nowego Dworu Bratiańskiego i Kamilą Kwiatkowską z Chrośla. Puchary najlepszym wręczył osobiście wójt Tomasz Waruszewski.
W całym cyklu turniejów Grand Prix nowomiejskiej gminy wzięło udział 33 zawodników.