środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Złoci i diamentowi z wizytą u wójta

2019-01-24 13:05:27 (ost. akt: 2019-01-24 13:24:50)
Pary zaproszone na uroczystość wraz z organizatorami spotkania

Pary zaproszone na uroczystość wraz z organizatorami spotkania

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Wójt gminy Nowe Miasto zaprosił do siedziby samorządu w Mszanowie pary małżeńskie obchodzące 50 i 60 lecie wspólnej drogi. — Jesteście przykładem dobrych małżeństw, bo dochowaliście wierności przysiędze, którą złożyliście sobie ponad pół wieku temu — mówił na początku spotkania wójt Waruszewski.

Na uroczystość zaproszona została jedna para obchodząca złote gody, czyli jubileusz 50-lecia wspólnego pożycia małżeńskiego. Są to Elżbieta i Zygfryd Kurnikowscy z Nowego Dworu Bratiańskiego. Właśnie im gospodarz gminy wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP.

Kolejne trzy pary, to małżonkowie, którzy doczekali się diamentowych godów — 60-lecia wspólnej drogi. Są to państwo Weronika i Stanisław Magierek ze Skarlina, państwo Gertruda i Kazimierz Neumann, mieszkańcy Tylic oraz państwo Marianna i Gerard Zedlewscy z Nawry. Do Mszanowa nie mogła przybyć małżonka i w uroczystość uczestniczył tylko pan Gerard.

Wójt Tomasz Waruszewski pogratulował długoletnich związków, które jak dodał, budowane były na solidnych fundamentach. Wszyscy obecni wznieśli szampański toast, a dalsza część uroczystości upłynęła pod znakiem osobistych rozmów przy kawie i słodkościach. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages