Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Gminny turniej "Czujemy się bezpiecznie" w Skarlinie

2019-04-06 12:17:15 (ost. akt: 2019-04-06 12:19:36)
Po zakończeniu zmagań wykonano pamiątkową fotografię

Po zakończeniu zmagań wykonano pamiątkową fotografię

Autor zdjęcia: Iwona Trąpczyńska

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Skarlinie odbył się turniej dla dzieci sześcioletnich „Czujemy się bezpiecznie". Wygrali gospodarze.

Celem turnieju było przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, poznanie podstawowych znaków drogowych, poszerzenie informacji na temat zagrożeń wynikających z kontaktów z obcymi ludźmi, zabaw w niebezpiecznych miejscach. Spotkanie było doskonałą okazją do integracji dzieci i zachęcenia ich do zdrowej rywalizacji.

Udział w konkursie wzięły dzieci z czterech oddziałów przedszkolnych z naszej gminy: Bratiana, Jamielnika, Tylic i Skarlina. Dzieci w trzyosobowych drużynach miały do wykonania 9 różnych zadań. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało JURY. Członkowie komisji mieli trudne zadanie, ponieważ wszystkie dzieci zachwyciły dużą wiedzą i znajomością zasad bezpieczeństwa.

Wyniki turnieju:
I miejsce drużyna ze Skarlina,
II miejsce ex aequo drużyny z Bratiana i Jamielnika
III miejsce drużyna z Tylic

Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Skarlinie otrzymali przedszkolaki ze Skarlina. Wezmą oni udział w Powiatowym Turnieju dla Dzieci Sześcioletnich „Czujemy się bezpiecznie” 26 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 w Nowym Mieście Lubawskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Dyrektora naszej szkoły.

Dzisiejsze spotkanie przebiegło w miłej, wesołej atmosferzei i przybliżyło dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dziękuję wszystkim za miłą zabawę, a szczególnie p. Iwonie Trąpczyńskiej i Lenie Gorzyckiej za zdjęcia, wsparcie i pomoc. Fotki w albumie.

Elżbieta Baranowska SP Skarlin, koordynatorka turnieju


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages