Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

W Radomnie wystartuje Bieg Przełajowy im. Ks. Józefa Dembieńskiego

2019-07-28 23:26:37 (ost. akt: 2019-07-28 23:32:15)
Malownicze tereny Radomna z mostem przez jezioro

Malownicze tereny Radomna z mostem przez jezioro

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Po raz pierwszy wystartuje w Radomnie Bieg Przełajowy im. Ks. Józefa Dembieńskiego. Pomimo, że do imprezy (1 września) pozostało trochę czasu, to już można się zapisać.

Regulamin biegu określa dystans, który dla wszystkich biegaczy wynosić będzie około 6 kilometrów. Wszyscy chętni pobiegną trasą o nawierzchni gruntowej (ścieżki leśne) i po asfalcie.

Start będzie miał miejsce przy parkingu obok kościoła w Radomnie o godzinie 12.30. Opłata startowa wynosi 30 złotych od osoby, a termin dokonywania rejestracji elektronicznej do 20 sierpnia do północy. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zapisu w biurze zawodów (maksymalnie 15 zgłoszeń).

Regulamin biegu i wszystkie informacje bieżące są na profilu Facebooka: Radomno Biega. Info telefoniczne — Artur Pieczkowski 503 365 106 i
Marek Rzeszotek 663 331 653.

Jak zapewniają organizatorzy, na miejscu czekać będzie przyjazna atmosfera, niespodzianki od organizatorów, piękne krajobrazy, leśna trasa biegowa i posiłek regeneracyjny. Każdy z uczestników może liczyć na pamiątkowy medal i fajny pakiet startowy od sponsorów, a zwycięzcy na puchary oraz nagrody. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages