środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Nadio witaj w domu! [ZDJĘCIA]

2019-10-02 15:40:36 (ost. akt: 2019-10-02 15:50:32)
Nadia i jej rodzice dziękowali wszystkim za udzieloną pomoc

Nadia i jej rodzice dziękowali wszystkim za udzieloną pomoc

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Mieszkańcy wsi Bagno, z sołtysem Edytą Gorzką, zorganizowali spotkanie powitalne na cześć dziewięcioletniej Nadii Jarzembowskiej. Dziewczynka wróciła ze szpitala po wypadku.

Nadia jest ofiarą wypadku samochodowego, do którego doszło 7 sierpnia, w Lubawie. Miała obrzęk mózgu, była w śpiączce. farmakologicznej. Do zdrowia dochodziła w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Jej stan był ciężki.

Na wiadomość o tragicznym zdarzeniu zareagowali ludzie dobrego serca, którzy wspierali rodzinę duchowo i finansowo. Zorganizowana została zbiórka pieniędzy na rehabilitację dziewczynki. Teraz Nadia czuje się dobrze. Teraz czeka ją rehabilitacja.

Nadia wróciła do domu w środę, 25 września. Z tego faktu cieszyli się sołtys i mieszkańcy wsi Bagno. Wraz z rodzicami dziewięciolatki — Marleną i Tomaszem Jarzembowskimi zorganizowali w minioną niedzielę, 29 września, przyjęcie na cześć Nadii w wiejskiej świetlicy w Bagnie.

Rodzice dziewczynki podziękowali wszystkim, którzy ich wsparli w ciężkich chwilach — modlitwą, dobrym słowem, pomocą i pieniędzmi. Przygotowali kwiaty i specjalne podziękowania.

Nadię witali wszyscy zebrani w świetlicy. Były uściski i prezenty dla dziewczynki, wśród nich pamiętnik, do którego wszyscy się wpisywali. Wśród witających dziewczynkę byli jej rówieśnicy z klasy trzeciej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jamielniku wraz z wychowawczynią Katarzyną Przeradzką. Wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek i ognisko z kiełbaskami.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages