Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Wznieśli toast za seniorów ze Skarlina [ZDJĘCIA]

2019-10-26 20:33:52 (ost. akt: 2019-10-26 21:16:42)
Pani Łucja otrzymała wiązankę kwiatów

Pani Łucja otrzymała wiązankę kwiatów

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W Domu Rolnika w Skarlinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Z zaproszenia organizatorów — Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich skorzystało 50 mieszkańców wsi.

Była okazja do rozmów i integracji. Gości powitał Andrzej Godziński, sołtys Skarlina. Podziękował za przybycie i złożył życzenia seniorom. Do ciepłych słów dołączyła się Elżbieta Zalewska, przewodnicząca KGW.

W imieniu wójta Tomasza Waruszewskiego życzenia złożyła Anna Pijaczyńska, dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanowie. Wręczyła wiązankę kwiatów Łucji Rejman, najstarszej wśród zebranych.

Na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Skarlinie. Następnie przyszedł czas na miłe spędzenie czasu przy wspólnym stole i smacznym jedzeniu serwowanym przez panie z KGW. Odśpiewano „Sto lat” i lampką wina wzniesiono toast za seniorów.
Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages